Jak zmiękczyć wodę do ekspresu do kawy

Filtrowana czy z kranu Jaką wodę pić
Filtrowana czy z kranu? Jaką wodę pić?
Styczeń 14, 2019
Pokaż wszystkie
Jak zmiękczyć wodę do ekspresu do kawy

Woda stanowi 96-98% naparu kawy z ekspresu. Do uzyskania pysznego i aromatycznego smaku kawy potrzeba miękkiej wody. Twarda woda spowoduje, że Twoja kawa będzie niesmaczna. Zapach kawy parzonej w twardej wodzie to również wątpliwa przyjemność. Z tego powodu bardzo ważne jest codzienne wymienianie wody w ekspresie. Istotne jest też filtrowanie wody. Tu z pomocą przychodzi filtr Dafi AGD +. Ten wyjątkowy filtr zmiękczy Twoją wodę. Filtr Dafi AGD + powstał z myślą o wszystkich amatorach kaw i herbat. Używać można go do parzenia kawy w czajniku i ekspresie, ale także w nawilżaczu powietrza czy żelazku.

Filtr Dafi AGD + chroni przed wytrącaniem kamiennego osadu i przez to redukuje wytrącanie soli wapnia i magnezu. To wszystko spowoduje, że Twój ekspres do kawy, jak i inne sprzęty AGD będą dłużej trwałe. Dzięki filtrowanej wodzie ustrzeżesz się również kamieni nerkowych. Wodę nisko mineralizowaną zaleca się bowiem w profilaktyce kamicy nerkowej. Wiesz już, dlaczego miękka woda do parzenia kawy jest tak ważna. Teraz przejdźmy do sposobów używania filtra do wody w ekspresie. Automatyczne ekspresy do kawy mają często wbudowane miejsce na filtr. Wtedy sprawa jest prosta. Kiedy jednak brakuje miejsca na filtr -sprawa jest taka samo prosta! Wtedy wystarczy użyć filtra Dafi. Najlepiej, jeśli będzie to dzbanek z filtrem Dafi AGD +. Dzięki temu uzyskasz świeży, pozbawiony kamienia oraz soli wapnia i magnezu napar kawowy. Twoja kawa będzie aromatyczna i wyśmienita.

Dlaczego warto wybrać dzbanek Dafi AGD +?

Dzbanek Dafi AGD + daje Ci mnóstwo korzyści. Po pierwsze filtry Dafi mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Dzięki Dafi AGD+ uzyskasz przyjemny smak. Filtr ten jest idealny nie tylko do parzenia kawy, można na nim gotować warzywa, zupy, sosy, kasze, makarony oraz inne dania. Po drugie Twój ekspress do kawy odetchnie z ulgą. Dlaczego? Pozbędzie się kamienia. Dodatkowy atut Dafi AGD + to duża pojemność filtru, która mieści się w małym gabarycie. Filtr Dafi AGD + daje Ci miesięcznie ok.150-200 litrów wody co równa się ok .100 -130 półtoralitrowym butelkom PET.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok