Dzbanki filtrujące- czy to naprawdę działa?

Czy filtrowana woda jest dobrym sposobem na nawadnianie
Czy filtrowana woda jest dobrym sposobem na nawadnianie?
Styczeń 2, 2019
Na czym polega proces filtrowania wody
Na czym polega proces filtrowania wody?
Styczeń 10, 2019
Pokaż wszystkie

Dzbanki filtrujące- czy to naprawdę działa? Odpowiedź brzmi: TAK! Woda z kranu niczym nie odbiega od wody kupowanej w sklepach. Często jest nawet zdrowsza, gdyż plastik zawarty w butelkach posiada szkodliwe dla zdrowia ftenole oraz fenole w tym biosfenol A. Problemem wody kranowej jest przestarzała instalacja wodociągowa. Woda badana przez oczyszczalnie wodno- kanalizacyjne posiada chlor, metale ciężkie, pestycydy i herbicydy.

Bardzo istotne jest używanie filtrów do wody Dafi. Dzbanki z filtrem do wody Dafi są bardzo wygodne w użyciu. Dzięki filtrowaniu wody pozbędziesz się chloru oraz innych zanieczyszczeń. Staniesz się też EKO. Plastikowe butelki są zagrożeniem dla środowiska. Czy wiesz, że plastikowa butelka ulega rozkładowi w ciągu ok. 700-1000 lat?! Zapomnij o dźwiganiu ciężkich butelek z wodą i zadbaj o stan naszej planety.

Dlaczego warto wybrać dzbanki filtrujące Dafi?

 

Dzięki dzbankom z filtrem Dafi zyskasz pyszną, orzeźwiającą a przede wszystkim zdrową, bo oczyszczoną z chloru i metali ciężkich wodę. Dzięki dzbankom filtrującym zaoszczędzisz pieniądze, dzięki którym Twój portfel będzie grubszy, a Ty zyskasz więcej pieniędzy na swoje przyjemności. Miesięczny koszt użycia filtru to ok. 15 zł. Natomiast kupowanie miesięcznie 100 butelek z wodą o pojemności 1,5 litra równa się ok. 120 złotym. Dla porównania 1 wymienny filtr to zaledwie 10 g plastiku, a wspomniane 100 butelek PET wynosi aż 2,2 kg plastiku. Dzbanki do wody Dafi są bardzo funkcjonalne.

Posiadają one wskaźnik wymiany filtra dzięki, czemu będziesz wiedział, kiedy zbliża się czas na zakup nowego filtra. Pamiętaj, że filtry należy wymieniać ok. co miesiąc. Inną istotną cechą jest pojemnik na wodę kranową oraz miejsce osadzania filtra – dzięki tym funkcjom Twoja woda jest czysta, świeża i zdrowa. Pokrywa z wlewem pozwoli ci wygodnie wlewać wodę do dzbanka i tak samo nalewać już przefiltrowaną wodę do kubka, szklanki czy innego naczynia. W zbiorniku na przefiltrowaną wodę znajduje się samo źródło zdrowia – Twoja przepyszna woda. Ergonomiczna rączka doskonale dopasowuje się do Twojej dłoni. Antypoślizgowa podkładka w podstawie dzbanka sprawi, że dzbanek Dafi będzie bezpiecznie stał na Twoim kuchennym stole. Już dziś zakup dzbanek z filtrem Dafi i ciesz się świeżą i zdrową wodą. Dzbanek filtrujący- to naprawdę działa!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok